סדנה לטיפול עצמי בשיטת ארויגו – צפון

שיטת ארויגו המכונה גם "עיסוי " מטפלת לעומק אך בעדינות רבה במגוון בעיות הקשורות בבטן שלנו – בעיות פוריות, כאבי מחזור, הפרעות עיכול וכל מה שמרגיש לא נעים באזור הבטן והאגן. הסדנה לטיפול עצמי היא סדנה חווייתית בת יומיים וחצי המאפשרת לך להשקיע זמן בעצמך, בהיכרות מעמיקה ושונה עם הבטן שלך ועם מה שקורה בתוכה ולקבל סל של כלים לשימוש עצמי.

הסדנה מלאה כעת, לחצי כאן על מנת לקבל הודעה לקראת פתיחת ההרשמה לסדנאות נוספות

הסדנה מהווה את השלב הראשון ותנאי מקדים להמשך בהכשרת מטפלים בשיטת ארויגו.יחד עם זו, סדנה זו אינה מהווה קורס להכשרת מטפלים ולא ניתן לטפל בשיטה באחרים לאחר השלמתה, אלא בעצמך בלבד. הסדנה מעניקה תעודה מטעם בית הספר הבינלאומי ללימוד השיטה הנמצא בארה"ב.  בארצות הברית מוכרת הסדנה כלימודי המשך מאושרים למקצועות המיילדות, הרפואה הסינית והעיסוי הרפואי.

למי מתאימה הסדנה?

הסדנה לטיפול עצמי פתוחה לכל ואין צורך בידע מוקדם עבורה.

למרות שלסדנה זו אין דרישות קדם כלל, על מנת להשתתף בקורס המקצועי בהמשך יש צורך בתעודת מטפל ממוסד מוכר, במסלול הכולל לפחות 200 שעות לימוד, אנטומיה ופיסיולוגיה.

שיטת ארויגו מהווה ערך מוסף חשוב ומשמעותי למטפלות בתחומים שונים. מבין המטפלות בעולם ישנן מיילדות, אחיות, רופאות, נטורופתיות, פזיותרפיסטיות של רצפת אגן, מטפלות ברפואה סינית, מטפלות בעיסוי, רפלקסולוגיה ותחומים דומים. אם אינך בתחום הטיפולי ואין ברצונך להמשיך וללמוד את השיטה, אני מזמינה אותך בשמחה להשתתף בסדנה זו, אך יתכן ויתאים לך יותר להשתתף בסדנת יום – "מגע מרפא בדרך המאיה".

במה יכולה שיטת ARVIGO לסייע לכם?

בשנים האחרונות צברתי ניסיון רב בסיוע לנשים המתמודדות עם בעיות פוריות, כאבים ובעיות סביב המחזור, צניחת , גיל המעבר, עצירות, שיקום לאחר לידות קשות, לידות קיסריות ועוד. בנוסף משמשת השיטה לטיפול בבעיות עיכול שונות וגם לטיפול בגברים הסובלים מבעיות פרוסטטה, אי פריון ועוד.

מתי?

הסדנה תתקיים בין התאריכים 11-13 בנובמבר  2015, ימים ד-ו,

יום ד  11/11/2015  9:00-17:00 (טיפולים אישיים לאחר הסדנה עשויים להמשך עד השעה 18:00)

יום ה  12/11/2015 9:00-17:00 (טיפולים אישיים לאחר הסדנה עשויים להמשך עד השעה 18:00)

יום ו  13/11/2015 9:00-13:00

איפה?

הסדנה תתקיים בישוב הקהילתי כליל שבגליל המערבי
(לחצו כאן לפרטים לגבי סדנה במרכז)

כמה?

מחיר הסדנה 1400 ש"ח.

300 ש"ח דמי הרשמה בעת ההרשמה (כרטיס אשראי או פייפאל)

היתרה עם תחילת הסדנה, בצ'ק או במזומן, ניתן לחלק את היתרה לשני תשלומים נוספים.

בכל שאלה או התלבטות אתם מוזמנים להתקשר לגלית בראלי 050-7677583 או ליצור קשר דרך האתר.

איך נרשמים?

הסדנה מלאה כעת, לחצי כאן על מנת לקבל הודעה לקראת פתיחת ההרשמה לסדנאות נוספות

 

מה לומדים?

את תכני הסדנה ניתן למצוא כאן במהלך הסדנה, לפני שעות הלימוד, אחריהן או בזמן הפסקת הצהריים, כל אחד מהמשתתפים יקבל 30 דקות של זמן אישי עם האסיסטנטית או המנחה במהלכן ינתנו טיפול התנסות קצר ודגשים אינדיוידואליים לטיפול העצמי.

ההרשמה לטיפולים האישיים תעשה מראש, ולפי סדר ההרשמה לסדנה.

שפה

 הסדנה מועברת בשפה העברית על ידי גלית בראלי, מטפלת ותיקה ומורה מוסמכת בשיטת ארויגו. קורסי ההמשך למטפלים מועברים בשלב זה רק באנגלית.

מה אומרות המשתתפות האחרות על הסדנה?

"הרגשתי שקיבלתי טיפול עשרת אלפים", "לימוד מעמיק של הבטן, ה- בהיבטים הפיזיים שלה וגם הרגשיים", "I gained an immense amount of knowledge and tools". קראו כאן את הרשמים המלאים

אני מטפלת מוסמכת, האם אוכל לטפל במטופלי לאחר ההשתתפות בסדנה?

סדנה זו היא סדנה לטיפול עצמי בלבד והיא אינה מלמדת או מסמיכה את המשתתפים בה לטפל באחרים. עם זו, הסדנה מהווה תנאי מקדים להשתתפות בקורס המטפלים המלא.

מתי יתקיים הקורס המלא למטפלים ומה יהיה מחירו?

קורס המטפלים האחרון התקיים בארץ בינואר 2015 בנווה שלום, והיה חוויה נפלאה, מרגשת ומלמדת לכל המשתתפות. קורס נוסף יתקיים בסוף מאי 2016. קורס המטפלים נמשך שבוע שלם (מיום ראשון בבוקר עד ששי בצהריים) ומחייב לינה במקום. הקורס מתקיים בשפה האנגלית, על ידי מורה המגיעה לשם כך מחו"ל. בכל עת נמצאת במקום לפחות אסיסטנטית אחת דוברת עברית.
עלות הקורס שנערך ב 2015 היתה 2350$ לאדם בחדר זוגי, כולל שכר לימוד, לינה וארוחות. מחיר קורסים נוספים עשויים להשתנות מעט אך זה סדר הגודל.

 

בכל שאלה או התלבטות אתם מוזמנים להתקשר לגלית בראלי 050-7677583 או ליצור קשר דרך האתר.

 

מדיניות ביטולים

ביטול השתתפות בסדנה יעשה בכתב – באמצעות המייל.
1. במקרה של ביטול עד שבועים לפני מועד תחילת הסדנה יוחזרו דמי ההרשמה בסך 300 ש"ח במלואם.
2. במקרה של ביטול פחות משבועיים לפני מועד תחילת הסדנה דמי ההרשמה בסך 300 ש"ח לא יוחזרו, ולא יהיה ניתן להעבירם לסדנה אחרת.

 

  לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך במייל info@galitbareli.co.il או בטלפון 050-7677583