הכשרת המטפלים בשיטת ארויגו

שיטת ארויגו המכונה גם "עיסוי רחם" מטפלת לעומק אך בעדינות רבה במגוון בעיות הקשורות בבטן שלנו – בעיות פוריות, כאבי מחזור, הפרעות עיכול וכל מה שמרגיש לא נעים באזור הבטן והאגן.  הקורס מעניק תעודה מטעם בית הספר הבינלאומי ללימוד השיטה הנמצא בארה"ב.

קורסי הסמכת מטפלות ומטפלים בשיטת ארויגו נערכים, באופן שוטף בארה"ב ומגיעים מדי פעם למדינות נוספות.

הלימודים מיועד למטפלים מוסמכים בלבד (מיילדות, אחיות, מטפלים בעיסוי,  פיזיותרפיה, רפלקסולוגיה, מטפלים ברפואה סינית, נטורופתים). עליכם להציג תעודה ממוסד מוכר של לפחות 200 שעות לימוד, בנוסף לאנטומיה ופיסיולוגיה ברמה טובה.

בתחילת 2019 הוכרז על שינוי מהותי בתוכנית הלימודים הבינלאומית של שיטת ארויגו.
עד היום, הלימודים התקיימו במתכונת שבה קודם כל לומדים את סדנה לטיפול עצמי ולאחריה קורס ארוך שמקיף את הטיפול בבטן בגב ובאגן.

לאחר השינוי, הלימודים יתקיימו בשני קורסים – קורס אחד שיכלול את הטכניקות לטיפול עצמי, והטכניקות לטיפול בבטן ולמעשה יסמיך מטפלות לטיפול בטני, וקורס נוסף שבו ילמדו הטכניקות לטיפול בגב ובאגן.

הסדנאות לטיפול עצמי כפי שהתקיימו עד היום, ימשיכו להתקיים עבור הקהל הרחב, ועבור מטפלות שרוצות טעימה מהארויגו לפני או במקום הקורס המלא.

כרגע, עדיין לא ידוע אם ומתי יגיע הפורמט החדש לארץ, והאם יהיו קורסים נוספים בפורמט הישן, אז לצערי אין לי תשובות, תאריכים או מידע נוסף לתת לכן.

אם אתן מתעניינות בסדנה לטיפול עצמי בלי קשר להאם היא תנאי מקדים או לא, צרו קשר עם שירה ליפקין.

אם אתן רוצות לקבל ממני תכנים ומידע על פעילוית אישיות שלי, מוזמנות להירשם לבלוג שלי "הבטן הנשית".