גלית בראלי

שמי גלית בראלי, והתמחותי היא בחיזוק ה ושיפור תפקוד איברי הבטן והאגן. היום-יום שלי מורכב ברובו מפגישות עם נשים סביב נושא ה – פוריות, הריון ומחזור, ובטיפול בהן באמצעות שיטת ARVIGO וכלים נוספים מעולם הנטורופתיה והעיסוי.

העיסוי בשיטת ARVIGO הוא בעיני חוויה מרגשת, עמוקה ומעצימה המומלצת לכל אישה. בקליניקה שלי אני מטפלת בעיקר בנשים שרוצות להרות, בנשים בהריון, בנשים לאחר ניתוחים קיסריים וניתוחי בטן שונים, בנשים הסובלות מכאבים והפרעות שונות של המחזור החודשי ובנשים בגיל המעבר. אני משלבת בעבודתי את טכניקות העיסוי של שיטת ARVIGO עם חוכמת הרפואה הטבעית של הנטורופתיה.

אני עוסקת בטיפול מתוך אהבה גדולה ואמונה ביכולתו לעזור לכל אישה לשפר את תפקוד גופה באופן טבעי. יחד עם זאת, אני אסירת תודה על כך שאנו חיים בעידן שבו הרפואה הקונבנציונלית יכולה לאבחן ולפתור בעיות שעד לא מזמן לא היו ניתנות לטיפול. אני תומכת באופן מלא ומכל הלב בכל החלטה ובכל בחירה, ודואגת להתאים את הטיפול לבחירות האישה (למשל, אם היא בחרה בטיפול הורמונלי, אעזור לה להפחית את תופעות הלוואי ולפנות ביתר יעילות את שיירי ההורמונים מגופה).

מה ואיפה למדתי?

אני אוהבת ללמוד ולחקור כל מה שקשור בגוף האדם, ובעיקר בגוף האישה, משתתפת בכנסים ובהשתלמויות בארץ ובחו"ל. אלו ההסמכות העיקריות שלי, עד היום:
  • לימודי הנחיית קבוצות והסמכה כמורה לטיפול עצמי (רמה 5) בבית הספר הבינלאומי לשיטת ARVIGO מייסודה של ד"ר רוזיטה ארויגו (ארה"ב)
  • לימודים לדרגת מוסמך (רמה 3) בבית הספר הבינלאומי לשיטת ARVIGO מייסודה של ד"ר רוזיטה ארויגו (אנגליה וארה"ב)
  • קורס התמחות בפוריות, הריון ולידה בבית הספר הבינלאומי לשיטת ARVIGO מייסודה של ד"ר רוזיטה ארויגו (ארה"ב)
  • התמחות בעיסוי בטני לצורך שיקום לאחר ניתוחי בטן, מייסודו של מרטי ריאן (אנגליה)
  • עיסוי רפואי – לימודי עיסוי רפואי בבית הספר מירב להכשרת מטפלים השייך לאוניברסיטה הפתוחה ולמכבי טבעי
  • נטורופתיה – מסלול ארבע- שנתי ללימודי נטורופתיה בבית הספר מירב להכשרת מטפלים השייך לאוניברסיטה הפתוחה ולמכבי טבעי – סיום בהצטיינות
  • ארומתרפיה – מסלול מקיף ללימודי ארומתרפיה בביה"ס מדיקולג' של המכללה למנהל
  • BA בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב

הסיפור שלי

את שיטת ARVIGO גיליתי במקרה, תוך כדי המסע האישי שלי אל ההורות. באותם ימים חילקתי את זמני בין הטיפול בעיסוי ובנטורופתיה ובין עבודתי כמובילת צוות פיתוח תכנה. קראתי על השיטה והרגשתי שאני חייבת להתנסות בה. עיסוי הבטן היה תחום שתמיד משך וריגש אותי ולכן, כשנודע לי שאין מטפלת בשיטה בארץ נסעתי ללמוד אותה אצל רוזיטה ארויגו, ולהביאה לכאן. עם חזרתי לארץ עזבתי את תחום ההיי-טק והתרכזתי כל כולי בטיפול באמצעות השיטה.  מאז ועד היום אני נפעמת בכל פעם מחדש מהעוצמות של הטיפול הזה, מהתגובות הנרגשות של הנשים בהן אני מטפלת ומהתוצאות שמצליחות גם אחרי כל השנים האלה לרגש אותי בכל פעם מחדש.