נעים להכיר

שמי גלית בראלי, והתמחותי היא בחיזוק הרחם ושיפור תפקוד איברי הבטן והאגן. היום-יום שלי מורכב ברובו מפגישות עם נשים סביב נושא הרחם – פוריות, הריון ומחזור, ובטיפול בהן באמצעות עיסוי בטני וכלים נוספים מעולמות הגוף, הנפש והרוח.

עיסוי לחיזוק הרחם הוא בעיני חוויה מרגשת, עמוקה ומעצימה המומלצת לכל אישה. בקליניקה שלי אני מטפלת בעיקר בנשים שרוצות להרות, בנשים בהריון, בנשים לאחר ניתוחים קיסריים וניתוחי בטן שונים, בנשים הסובלות מכאבים והפרעות שונות של המחזור החודשי ובנשים בגיל המעבר.

ברפואה השמאנית, שהיא מקורה של שיטת העיסוי הבטני שממנה התחלתי את דרכי, אין הפרדה בין טיפול בגוף, בנפש וברוח, והם משולבים זה בזה באופן הרמוני וזורם. בעבודתי עם נשים אני בכוונה ובשאיפה להביא את אותה הרמוניה לתוך התהליך הטיפולי.

אני עוסקת בטיפול מתוך אהבה גדולה ואמונה ביכולתו לעזור לכל אישה לשפר את תפקוד גופה באופן טבעי. יחד עם זאת, אני בהודיה על כך שאנו חיות בעידן שבו הרפואה הקונבנציונלית יכולה לאבחן ולפתור בעיות שעד לא מזמן לא היו ניתנות לטיפול. אני תומכת באופן מלא ומכל הלב בכל החלטה ובכל בחירה, ודואגת להתאים את הטיפול לבחירות האישה (למשל, אם היא בחרה בטיפול הורמונלי, אעזור לה להפחית את תופעות הלוואי ולפנות ביתר יעילות את שיירי ההורמונים מגופה).

מה ואיפה למדתי?

אני אוהבת ללמוד ולחקור כל מה שקשור בגוף האדם, ובעיקר בגוף האישה, משתתפת בכנסים ובהשתלמויות בארץ ובחו"ל. אלו ההסמכות העיקריות שלמדתי ואני עושה בהן שימוש בעבודתי, עד היום:
  • לימודים לדרגת הוראה (רמה 5) בבית הספר הבינלאומי לשיטת ARVIGO מייסודה של ד"ר רוזיטה ארויגו (אנגליה וארה"ב)
  • קורס התמחות בפוריות, הריון ולידה בבית הספר הבינלאומי לשיטת ARVIGO מייסודה של ד"ר רוזיטה ארויגו (ארה"ב)
  • התמחות בעיסוי בטני לצורך שיקום לאחר ניתוחי בטן, מייסודו של מרטי ריאן (אנגליה)
  • מניפולציות ויסרליות מטעם Barral Institute
  • Hands-On Human Dissection Course של גיל האדלי (קליפורניה)
  • עיסוי רפואי – לימודי עיסוי רפואי בבית הספר מירב להכשרת מטפלים השייך לאוניברסיטה הפתוחה ולמכבי טבעי
  • נטורופתיה – מסלול ארבע- שנתי ללימודי נטורופתיה בבית הספר מירב להכשרת מטפלים השייך לאוניברסיטה הפתוחה ולמכבי טבעי – סיום בהצטיינות
  • ארומתרפיה – מסלול מקיף ללימודי ארומתרפיה בביה"ס מדיקולג' של המכללה למנהל
  • BA בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב

הסיפור שלי

את שיטת ארויגו גיליתי במקרה, תוך כדי המסע האישי שלי אל ההורות. באותם ימים חילקתי את זמני בין הטיפול בעיסוי ובנטורופתיה ובין עבודתי כמובילת צוות פיתוח תכנה. קראתי על השיטה והרגשתי שאני חייבת להתנסות בה. עיסוי הבטן היה תחום שתמיד משך וריגש אותי ולכן, כשנודע לי שאין מטפלת בשיטה בארץ נסעתי ללמוד אותה אצל רוזיטה ארויגו, ולהביאה לכאן. עם חזרתי לארץ עזבתי את תחום ההיי-טק והתרכזתי כל כולי בטיפול באמצעות השיטה. עם הזמן התוודעתי והשתלמתי בטכניקות טיפול נוספות והן משתלבות יחד למארג שהוא הטיפול שלי.  מאז ועד היום אני נפעמת בכל פעם מחדש מהעוצמות של העיסוי הבטני, מהתגובות הנרגשות של הנשים בהן אני מטפלת ומהתוצאות שמצליחות גם אחרי כל השנים האלה לרגש אותי בכל פעם מחדש.